Polityka prywatności

Administrator serwisu dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych.

Informacje uzyskane za pośrednictwem witryny, wykorzystywane są do realizacji świadczonych usług, jak również w celach administracyjnych i statystycznych.

Podanie przez użytkownika danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych może w niektórych przypadkach uniemożliwić kontakt lub zrealizowanie usługi.

Informacje zgromadzone za pomocą formularzy nie są w żaden sposób udostępniane podmiotom trzecim, chyba że wynika to ze specyfiki świadczonych usług i jest niezbędne do prawidłowego ich zrealizowania.

Użytkownik serwisu ma prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania. W tym celu konieczne jest skontaktowanie się z administratorem serwisu za pomocą formularza kontaktowego.

Serwis może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Witryny te działają niezależnie i nie są w żaden sposób nadzorowane przez administratora serwisu. Mogą również posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi należy się zapoznać. W przypadku zmiany polityki prywatności obowiązującej w serwisie, jej aktualizacja zostanie zamieszczona na niniejszej podstronie.

kancelaria@adwokat-rybacka.pl

ul. Rawicka 1
63-700 Krotoszyn

666 - 387 - 195